Cortenstaal Skyline van Rotterdam
Hotel New York, de Rotterdam, de Kubuswoningen, de Markthal, de Euromast en het station: ze staan allemaal op deze mega cortenstaal skyline. De vijf platen zijn elk 140 cm hoog en 100 cm breed. Tegen elkaar geplaatst ontstaat een cortenstaal wand van 500 x 140 cm.

Cortenstaal ontwikkelt een natuurlijke beschermlaag die het staal bestand maakt tegen weer en wind, zonder extra behandeling. Het materiaal heeft een lange levensduur, is onderhoudsarm en blijft jarenlang mooi in elke buitenruimte. Elke wijk, dorp, stad of wereldkaart kan worden gesneden uit cortenstaal, in verschillende formaten en met maatwerk opties.
Tuininrichting
Cortenstaal: Materiaal & Specificaties
Cortenstaal is bij uitstek geschikt voor buitengebruik. Het materiaal ontwikkelt een natuurlijke roestkleurige beschermlaag die het staal bestand maakt tegen weer en wind, zonder dat extra behandeling nodig is. De kaarten worden watergesneden voor een strakke afwerking en zijn verkrijgbaar in verschillende formaten, van compact wandobject tot wandvullende opstelling.
| Eigenschap | Waarde |
| Materiaal | Cortenstaal |
| Snijwijze | Watergesneden |
| Toepassing | Binnen en buiten |
| Onderhoud | Onderhoudsarm |
| Formaat | Verschillende formaten en maatwerk |
| Levensduur | Zeer lang |
Interesse in cortenstaal voor uw buitenruimte?
Wij helpen u graag verder met een persoonlijk advies over de mogelijkheden voor uw tuin, terras of buitenruimte.
Vraag vrijblijvend advies aan
Benieuwd naar meer projecten? Bekijk ook onze andere realisaties op de projectenpagina of ontdek het volledige cortenstaal assortiment.

































